Ośrodek Pomocy Społecznej w Walimiu, począwszy od dnia 2 kwietnia br., rozpocznie wydawanie maseczek ochronnych WIELOKROTNEGO UŻYTKU. Maseczki wydawane będą w siedzibie ośrodka przy ul. Długiej 8, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00-12:00. W celu usprawnienia wydawania maseczek KONIECZNY JEST WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY pod numerem 74 845 76 50 w godzinach od 8:00-11:30

Maseczki ochronne

W pierwszej kolejności maseczki będą wydawane dla:

  • osób pracujących, aktywnych zawodowo;
  • seniorów, mieszkających samotnie, którzy mają konieczność wychodzenia z domu
  • osób z obniżoną odpornością.

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM, JAK I PO KAŻDYM NASTĘPNYM, NALEŻY MASECZKĘ WYPRAĆ I WYPRASOWAĆ. Mamy świadomość, że na tę chwilę nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć wszystkich mieszkańców naszej gminy, lecz sukcesywnie maseczki będą dostarczane przez Szyjące Panie - Anioły z gminy Walim.

Jeżeli są jeszcze osoby chętne do pomocy przy szyciu maseczek, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Osobom, które potrafią samodzielnie uszyć maseczkę na własne potrzeby, możemy przekazać gotowe komponenty wraz z instrukcją szycia.

 

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym trudnym okresie i dostosowanie się do powyższych zaleceń, co w znacznym stopniu usprawni nam pracę i zapewni bezpieczeństwa Nas wszystkich.